Skip to content

Noteikumi

Pasūtījumu veikšana

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur IK Elizety mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu ar tiešasaistes banku palīdzību (bank-link), bankas karti vai veicot bankas pārskaitījumu norādot rēķina numuru bankas piezīmēs. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina gatavo preču piegādi 1-3 darba dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci. Personalizētai precei izpildes un piegādes termiņš ir garāks – pēc maketa un parauga saskaņošanas ar Pircēju, pasūtījums tiek izgatavots un izsūtīts 10 darba dienu laikā.

Atteikuma tiesības

Ja prece pav personalizēta ar pircēja logo vai citu personalizētu informāciju, pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli un norādot iemeslu. Ja Pārdevējs akceptē attiekuma iemeslu, puses vienojas par preces atgriešanu un naudas atmaksu. Jāņem vērā, ka sūtīšanas izmaksas netiks atmaksātas un visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Informācija un personas dati, ko Pircējs iesniedzis veicot pasūtījumu, tiks apkopoti, apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.

Savāktie dati netiks nodoti trešajām personām vai izmantoti citam mērķim kā pasūtījuma izpildei un informēšanai par pasūtījuma statusu.

Pakalpojumu nodrošina IK Elizety, reģ. nr. 42402018706